Jakie są nasze cele?

241655512_851096945777353_8333747305872009079_n_1.png

Naszym głównym celem jest popularyzacja wiedzy na temat odnawialnych źródeł energii. Chcemy, aby nasze teksty były  zróżnicowane pod względem ich trudności i ciekawe, zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z OZE, jak i dla studentów kierunków energetycznych.

Dla Członków naszego Koła stwarza to możliwość nauki pisania własnych tekstów – zaczynając od  krótkich ciekawostek, kończąc na publikacjach oraz artykułach naukowych.

Do naszych celów należą również działania promocyjne na rzecz Politechniki Wrocławskiej i Wydziału Mechaniczno-Energetycznego, połączone z reprezentowaniem naszego Studenckiego Koła Naukowego na różnego rodzaju wydarzeniach.

W przyszłości chcielibyśmy stworzyć własne stanowisko badawcze, które umożliwiłoby nam przeprowadzanie badań oraz doświadczeń, na których moglibyśmy opierać swoje prace.