Thermores na dniach klimatu

Chcielibyśmy bardzo podziękować Environmental Team za zaproszenie nas do udziału w pierwszych Dniach Klimatu Politechniki Wrocławskiej! Udział w wydarzeniu był dla nas doskonałą możliwością do nawiązania współpracy oraz sprawdzenia swoich możliwości – było to również pierwsze przedsięwzięcie, w którym mogliśmy oficjalnie zaistnieć jako Studenckie Koło Naukowe ThermoRES.

W dniu 15 czerwca nasz zespół przeprowadził 3 prezentacje. Wśród tematów znalazły się „Energia przyjazna środowisku, czyli fotowoltaika w niecodziennych odsłonach”, „Magazynowanie energii” oraz „Świadomy Student”. Swoje prezentacje postanowiliśmy udokumentować w postaci wspólnych zdjęć, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić.

Environmental Team czekamy na zaproszenie do wzięcia udziału, w kolejnej edycji!

dni_klimatu_program.jpg