Kto tworzy SKN ThermoRES?

Jesteśmy studentkami i studentami Wydziału Mechaniczno-Energetycznego na Politechnice Wrocławskiej. Wspólnie chcielibyśmy stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom sektora energetyki i choć w pewnym stopniu przyczynić się do zrównoważonej i świadomej transformacji energetycznej. Tym samym chcielibyśmy przybliżyć Wam tematy związane z branżą energetyki, takie jak produkcja i dystrybucja energii, magazynowanie, konwersja, czy efektywne wykorzystanie źródeł energii odnawialnej.

Wynikami naszych działań są publikacje – od ciekawostek i luźnych tekstów, przez artykuły popularnonaukowe, aż po artykuły naukowe i postery konferencyjne. Niezależnie jednak od formy, w swoich tekstach zawsze opieramy się na informacjach ze źródeł, które oddajemy do subiektywnej oceny, dzieląc się nimi z Wami w zamieszczanych bibliografiach!